Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області

Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області

Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області створений для визначення потреб внутрішньо переміщених осіб з Луганщини в Івано-Франківській області та надання їм допомоги. Джерело

Про допомогу

Прийом спеціалістів на базі центру здійснюється безоплатно. Щовівторка правова допомога з усіх питань. Приймають адвокати БФ “Право на захист”. У разі виявлення після консультацій необхідності подальшого юридичного супроводження в органах, установах та організаціях, адвокати фонду гарантують таке подальше юридичне супроводження на безоплатних умовах. Прийом без попереднього запису. По середах надається медична допомога. Приймає лікар загальної практики – сімейний лікар Першого добровольчого хірургічного шпиталю Гусейн Махаррамов. Проводить медичні огляди, буде можливість отримати рекомендації і при потребі – безкоштовно ліки першої необхідності. Прийом з 10:00 до 12:00 за попереднім записом. У четвер приймає лікар сімейної медицини, терапевт Лисичанського ЦПМСД Пазиняк Марія Степанівна. Проводить медичні огляди, надає рекомендації. Може виписувати препарати за програмою “Доступні ліки”, видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів тощо. Прийом з 10:00 до 13:00. У четвер та п’ятницю з 10:00 до 13:00 приймає Луганська обласна служба зайнятості. Консультації з отримання (поновлення) статусу безробітного та виплат допомоги по безробіттю, надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО. Прийом проводять фахівець з питань відділу активних програм зайнятості Мага Ірина Миколаївна та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцям Лисичанського МЦЗ Черних Олександра Юріївна.

Куди звертатися

 Запис до сімейного лікаря Гусейна Махаррамова за телефоном: 0953532515. Запис до лікаря сімейної медицини, терапевт Лисичанського ЦПМСД Пазиняк Марія Степанівна за номером: 0993897603. Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області працює з вівторка по суботу, з 10:00 до 15:00 за адресою: Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128 (стадіон “Рух”), тел.: 0990161724. Телеграм канал центру: https://t.me/LgvIF. Телефон гарячої лінії з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області: 0800332475 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00, безкоштовно в межах України). 

P.S. Працівниками центру на даний час видаються продуктові набори за списками, які оприлюднюються в телеграм-каналі із подальшим інформуванням за телефоном. Набори видаються в порядку черговості реєстрації та з урахуванням надходжень продуктів до Центру без попереднього запису. Також видаються сім’ям з діточками: рідку дитячу суміш для новонароджених дітей Nestle PreNAN; ортодонтичні пустушки Philips AVENT ultra soft; пляшки для годyвaння Avent. Видача – без попереднього запису.