Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Важлива інформація для власників паспортів громадянина України у формі паспорта-книжечки

Важлива інформація для власників паспортів громадянина України у формі паспорта-книжечки

До першого серпня 2023 року людям, які мають паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки), та яким у період з 13.03.2020 по 24.01.2022 р. виповнилося 25 чи 45 років, необхідно вклеяти фотографію в паспорт.

З 1 липня 2023 року рішенням Уряду в Україні було скасовано карантин, який був запроваджений через пандемію COVID-19

У зв’язку з цим, й були відновлені строки для вклеювання фотографій у паспорт по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

Якщо фотокартку не буде вклеєно до першого серпня 2023 року , паспорт підлягає обміну на id-картку.

Для того щоб вклеїти фотографію в паспорт, або щоб отримати додаткову інформацію зверніться у будь-який підрозділ державної міграційної служби, або до центру надання адміністративних послуг.

Крім того, звертаємо вашу увагу на таке:

Законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Але за бажанням власника паспорта-книжечки, паспорт зразка 1994 року можна обміняти на id-картку.

Також ID-картка видається у всіх випадках, коли необхідна заміна паспорта зразка 1994 року (втрата, крадіжка,псування, зміна прізвища або інших даних власника документа).

Крім того, паспорт-книжечка обмінюється на ID-картку, якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років.

*********

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.