Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Важлива інформація щодо перетинання кордону з дітьми

Важлива інформація щодо перетинання кордону з дітьми

У зв’язку з тим, що поширене Державною прикордонною службою України повідомлення щодо окремих питань перетинання державного кордону на виїзд з України дітьми набуло значної зацікавленості громадян, ДПСУ звертає увагу на наступне:

📍З 23 травня цього року не передбачено засвідчення справжності підпису на заяві про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон, викладеної без використання спеціальних бланків нотаріальних документів.

📍Засвідчення справжності підпису на заяві про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон, здійснені до 23 травня без використання спеціальних бланків нотаріальних документів на білих аркушах паперу з нанесеними на них реквізитами нотаріуса, залишаються дійсними.

☝🏻Мова йде про заяви щодо надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон, оформлені у нотаріусів відповідно до питань нотаріату в умовах воєнного стану.

➡️ Це не стосується умови перетину кордону під час дії воєнного стану, коли виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі третіх осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків.

Джерело – ДПСУ