Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » В яких країнах став доступний український паспортний сервіс

В яких країнах став доступний український паспортний сервіс

Громадяни України можуть подати заявки (https://dmsu.gov.ua/news/dms/13813.html) на оформлення паспортних документів за кордоном. Відтепер відокремлені підрозділи ДП «Документ» працюють у Польщі, Словаччині, Чехії та Туреччині.

Тут українці можуть отримати такі послуги:

🟢 оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

🟢обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

🟢обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

🟢одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки;

🟢обмін посвідчення водія (поки доступно у Польщі та Чехії).

За кордоном відвідати підрозділи «Паспортного сервісу» можна за вказаними нижче адресами:

🇵🇱 Польща:

• Варшава 02-222, Al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City (2 поверх). Запис онлайн за посиланням (https://warszawa.pasport.org.ua/);
• Краків 31-154, ТЦ Galeria Krakowska (2 поверх, вхід тільки з паркінгу, сектор С). Запис онлайн за посиланням (https://krakow.pasport.org.ua/);
• Гданськ 80-309, Aleja Grunwaldzka 415. Запис онлайн за посиланням (https://gdansk.pasport.org.ua/);
• Вроцлав 51-117, Tarczyński Arena. Запис онлайн за посиланням (https://wroclaw.pasport.org.ua/).

🇨🇿 Чехія:

• Прага 110 00, Náměstí Republiky 656/8, ТЦ Kotva (на майданчику за ТЦ). Запис онлайн за посиланням (https://prague.pasport.org.ua/).

🇸🇰 Словаччина:

• Братислава 821 09, Mlynské nivy 5A, (-1 поверх, територія автовокзалу). Запис онлайн за посиланням (https://bratislava.pasport.org.ua/).

🇹🇷 Туреччина:

• Стамбул 341 58, Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM (паркінг за ТЦ «Аеропорт»). Запис онлайн за посиланням (https://stambul.pasport.org.ua/).

Обслуговування громадян зазначеними відокремленими підрозділами здійснюється з понеділка по суботу включно з 09:00 до 18:00. Подати заявки на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і в порядку живої черги.

Оплата проводиться безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього достатньо мати при собі лише смартфон і реквізити банківської картки.