Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини »  В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу

 В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу

Проєкт має на меті забезпечити доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

На мапу нанесено усі медичні заклади, які мають договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) про надання психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я. 

Загалом розміщено інформацію щодо 8201 лікаря у 3346 місцях по всій Україні, крім ТОТ і територій, де ведуться бойові дії.

Скористатися онлайн-мапою медзакладів можна за посиланням. За допомогою фільтрів можна вибрати конкретний населений пункт, фах лікаря та вид допомоги. Зокрема:

· первинну, якщо потрібний сімейний лікар, терапевт або педіатр, який надає психологічну допомогу;

· амбулаторну, якщо потрібна поліклініка, де є психолог, психіатр, психотерапевт;

· стаціонарну, якщо потрібний спеціалізований медзаклад, який надає стаціонарну психіатричну допомогу;  

· мобільну, якщо потрібна психіатрична допомога дорослим і дітям за місцем проживання.

Після застосування фільтрів на мапі з’являться медичні заклади, які відповідають внесеним критеріям. А також їхні адреси й телефони, за якими можна звернутися або записатися на прийом.

Мапу створено Національною службою здоров’я України разом із Координаційним центром з психічного здоров’я.

*********

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.

Позначки: