Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » “Сєвєродонецьк онлайн” створив унікальну мапу для ВПО “Луганщина живе”

“Сєвєродонецьк онлайн” створив унікальну мапу для ВПО “Луганщина живе”

Де отримати гуманітарну допомогу, як записатись до лікаря, чи є поруч знайомі люди, з якими можливо зустрітись та поспілкуватись? Ці та інші питання неодноразово виникали у жителів Луганської області, які вимушені були покинути свої домівки через війну та шукати собі притулок у різних куточках України. Джерело

Про допомогу

Щоб допомогти землякам, редакція “Сєвєродонецьк онлайн” створила інтерактивну мапу, в якій зібрала всю необхідну для переселенців інформацію. Вона допоможе знайти послуги, контакти та однодумців в усіх регіонах України. Що можна знайти:

  1. Допомога ВПО – адреси та контакти гуманітарних хабів Луганської ОВА. Тут кожен знайде для себе найближчий хаб, де можна отримати гуманітарну допомогу, юридичні, соціальні послуги.
  2. Медицина – адреси та контакти лікарень, що релокувались з Луганської області. Переселенці з Луганщини можуть знайти свого лікаря, відновити медичні документи, загублені в окупації, отримати кваліфіковану допомогу.
  3. Підприємства – каталог релокованих з Луганщини підприємств. Завжди приємно відвідати виставу з луганськими акторами чи випити філіжанку кави, зварену руками земляка.
  4. Люди – найцікавіший розділ, де позначені міста, в яких наразі живуть та працюють знайомі багатьом жителі Луганщини. Тут можна знайти друзів, з якими втратили зв’язок, раптово дізнатися, що поряд з твоїм домом відкрилася улюблена бургерна, чи за кілька автобусних зупинок надає послуги стилістка, за якою ти так скучила.

Куди звертатися

Щоб відкрити інтерактивну мапу, потрібно перейти за посиланням: https://is.gd/PFFVk6