Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Десять онлайн-помічників для внутрішньо-переміщених осіб

Десять онлайн-помічників для внутрішньо-переміщених осіб

Мінреінтеграції зібрало 10 корисних платформ та ресурсів, які допоможуть внутрішньо-переміщеним особам адаптуватися у новому місці проживання.

🔹 Платформа «єДопомога» (https://edopomoga.gov.ua/) (подання заяв на виплати від міжнародних організацій та держави, отримання та надання волонтерської допомоги).

🔹 Портал «Прихисток» (https://prykhystok.gov.ua/) (інформація про варіанти розміщення внутрішньо переміщених осіб, доступне житло).

🔹 Інформаційно-ресурсний центр «Взаємодія» (https://viyna.net/) (інформація щодо дії у надзвичайних ситуаціях, довідки, мапи, електронні ресурси для постраждалого населення тощо).

🔹 Мапа закладів (https://cutt.ly/QMjPfdp), які працюють під час відключень світла.

🔹 Електроний кабінет (https://e-driver.hsc.gov.ua/) водія (перевірка і оплата адміністративних правопорушень, отримання інформації про авто та посвідчення водія, перевірка авто по VIN-коду, запис в електронну чергу).

🔹 Портал «Веземо» (http://uz-vezemo.com/) (електронний сервіс для перевірки часу затримки рейсів, міжнародних та евакуаційних маршрутів тощо).

🔹 Єдине соціальне середовище зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/) (швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, онлайн-запис на прийом в Центр зайнятості тощо).

🔹 Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) (отримання довідки ОК-5 та ОК-7, подання заяв до ПФУ, запис на прийом онлайн).

🔹 Сайт Liki24 (https://liki24.com/) (онлайн-замовлення та доставка ліків).

🔹 Освітній чат-бот EducationUaBot (https://cutt.ly/eByx7Lv) (інформація про онлайн-навчання в Україні; пошук садочка, школи або коледжу за кордоном; відновлення особистих документів про освіту; продовження викладання та роботи під час війни; повернення до навчання незалежно від місця знаходження).

Джерело: Мінреінтеграції