Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Успішна історія проєкту

Успішна історія проєкту

Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує реалізацію проєкту: «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Однією з ключових активностей проєкту є виявлення та задоволення потреб осіб з інвалідністю та постраждалих від війни населенню в Україні.

До соціального менеджера проєкту у Дніпропетровській області звернувся герой нашої історії пан Сергій. Чоловік має 1 групу інвалідності. Звернувся з приводу отримання за рахунок проєкту слухового апарату.

Під час спілкування з Сергієм було з’ясовано, що в 2011 році він отримав побутову травму хребта, в результаті якої повністю втратив можливість пересуватися, а також частково втратив працездатність рук. Майже через рік його кинула дружина, яка с початку війни разом з їх сином виїхала в Німеччину. Догляд за чоловіком здійснює його мама, якій зараз 76 років. Батько помер ще в 2015 році, тому чекати допомоги йому більше немає від кого. Проживає пан Сергій в багатоповерхівці на четвертому поверсі, що виключає можливість вільно виходити на вулицю.

В 2022 році чоловік перехворів тяжкою формою COVID. В результаті ускладнення повністю втратив слух, що позбавило його можливості спілкування зі знайомими та мамою.

Соціальний менеджер запропонував отримати слуховий апарат за рахунок проєкту, на що він з радістю погодився. Менеджер допоміг правильно оформити усі необхідні документи. Сергій пройшов повноцінне обстеження, отримав медичний висновок та відповідні рекомендації.

Після всіх випробувань та впевненості у тому, що апарат буде комфортним та справним для власника, соціальний менеджер разом з мамою Сергія поїхав до організації, в якій зберігався після налаштування слуховій апарат, та вручив його мамі для подальшого використання паном Сергієм.

Працюємо далі заради Перемоги!

********

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.