Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » USAID_гуманітарна допомога на Чернігівщині

USAID_гуманітарна допомога на Чернігівщині

В рамках проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum), цього місяця шість осіб з інвалідністю Чернівецької області отримали сертифікати для сплати за товар у мережі магазинів «АТБ-Маркет».

Ціни на продукти харчування значно виросли, а соціальних виплат та пенсій катастрофічно не вистачає.
Сертифікати номіналом 1000 грн. вагомо допомогли підтримати сімейний бюджет та дали можливість людям обрати ті продукти харчування, які їм необхідні.

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є від-повідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.