Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Урядова “Гаряча лінія” з питань реабілітації та протезування для військовослужбовців

Урядова “Гаряча лінія” з питань реабілітації та протезування для військовослужбовців

13-го вересня в Урядовому контактному центрі запрацює спеціалізована 📞 “гаряча лінія” з питань реабілітації, протезування/ортезування та забезпечення іншими  допоміжними засобами реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення.

📱 Для оперативного отримання інформації та консультування можна телефонувати за номером 1⃣5⃣4⃣5⃣  (в голосовому меню обрати кнопку 4⃣).
⏱ Номер є багатоканальним, телефонувати можна щодня з 8:00 до 20:00

☝️ Дзвінки на “гарячу лінію” з мережі  фіксованого  зв’язку Укртелекому та мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл безкоштовні.

******************

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

#НАІУ #Momentum #USAID