Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Уряд доповнив перелік категорій внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання тимчасового житла

Уряд доповнив перелік категорій внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання тимчасового житла

Кабінет Міністрів схвалив зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Цей фонд формується органами місцевого самоврядування.

Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України житлові приміщення для тимчасового проживання, зокрема, будуть надаватися з фонду внутрішньо переміщеним особам з-поміж працівників підприємств, що були релоковані у безпечні регіони. А також – ВПО, які належать до вразливих верств населення.

Кабмін затвердив перелік соціально незахищених категорій населення з-поміж внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання тимчасового житла.

До вразливих категорій, зокрема, належать особи з інвалідністю, особи віком понад 60 років, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування і особи, які самостійно виховують дитину, а також сім’ї військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях, багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

*****

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.