Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У 2023 році ВПО продовжать автоматично отримувати допомогу на проживання

У 2023 році ВПО продовжать автоматично отримувати допомогу на проживання

Переселенці занепокоєні, що після Нового року їм припинять виплачувати допомогу. Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій дала пояснення, щодо подальших виплат. Джерело

Про допомогу

Протягом тижня на гарячу лінію Мінреінтеграції звернулося багато внутрішніх переселенців, які занепокоєні, що після Нового року їм припинять виплачувати допомогу. Пояснюємо: з 1 січня 2023 року автоматичне нарахування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам буде продовжене. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук на нараді, присвяченій дотриманню прав ВПО.

“Хочу заспокоїти усіх переселенців: не потрібно після 1 січня звертатися до органів соцзахисту чи ЦНАПів для поновлення виплат. Ви як і раніше будете отримувати допомогу від держави”, – уточнила посадовець.

Звертаємо увагу, що для отримання допомоги внутрішнім переселенцям не треба підтверджувати матеріальний стан. Адже допомога на проживання не залежить від отриманого доходу та є безстроковою. Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання ВПО згадані виплати – це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення. Тому допомога має й надалі виплачуватися усім внутрішнім переселенцям, без виключення.

“Рада, що нам вдалося вирішити усі юридичні питання, щоб забезпечити безперебійними виплатами наших переселенців”, – резюмувала очільниця Мінреінтеграції.

Телефон гарячої лінії Мінреінтеграції

Телефон Мінреінтеграції: 1548

Позначки: