Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Триває створення Рад з питань ВПО при Вінницькій, Закарпатській та Житомирській ОВА: як долучитися

Триває створення Рад з питань ВПО при Вінницькій, Закарпатській та Житомирській ОВА: як долучитися

До участі у відборі запрошують внутрішніх переселенців, які зареєстровані у відповідних областях, і представників громадських організацій, що займаються захистом прав ВПО у межах зазначених областей.

Пропозиції щодо включення до складу Ради з питань ВПО при Вінницькій ОВА подаються на електронну адресу: dsmp_pilgy@vin.gov.ua. Документи у паперовому вигляді можна подати за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 136. Пропозиції приймаються до 23 серпня 2023 року включно. Докладніше – за посиланням.

▪️Документи від кандидатів до Ради з питань ВПО при Закарпатській ОВА прийматимуть до 25 серпня 2023 року. Їх можна подати в електронній та/або паперовій формі на адресу: м. Ужгород, вул. Тургенєва, 8, каб. 4 або на електронну пошту: socvpo@ukr.net. З більш докладною інформацією можна ознайомитися тут.

▪️Охочі стати членами Ради з питань ВПО при Житомирській ОВА можуть подати документи в електронній (сканованій) та/або паперовій формі до 29 серпня 2023 року. Їх прийматимуть за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1 та на електронну пошту: ztadm@apoda.zht.gov.ua. Перелік необхідних документів можна переглянути за посиланням.

❗️Нагадаємо, нещодавно Уряд затвердив Положення про Ради з питань ВПО при місцевих органах влади. Серед основних завдань таких Рад – сприяння соціальному захисту ВПО, їх працевлаштуванню, забезпеченню житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо.