Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Стартувало формування Ради з питань ВПО при Херсонській ОВА. Як долучитись?

Стартувало формування Ради з питань ВПО при Херсонській ОВА. Як долучитись?

озпочався прийом документів від охочих увійти до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній військовій адміністрації. Джерело

Про допомогу

Проявіть свою громадянську позицію. Долучайтеся до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Херсонська ОВА розпочала формувати спеціальну раду, яка допоможе актуалізувати потреби ВПО та більш ефективно розв’язувати їхні нагальні питання. Увійти до Ради можуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Херсонській області та громадські організації, які опікуються захистом прав ВПО в межах області. Рада буде складатися з 18 учасників: 6 представників ХОВА, 9 внутрішньо переміщених осіб, 3 представники громадських формувань. Якщо Ви готові стати частиною Ради – підготуйте невеличкий пакет документів. А також не забудьте вказати контактну інформацію: номер телефону та адресу електронної пошти (якщо маєте). Перелік необхідних документів:

  1. заява довільної форми
  2. документ, що посвідчує особу
  3. документ про освіту (за наявності)
  4. довідка про взяття на облік як ВПО
  5. мотиваційний лист, у якому розкрито, чому саме вас слід обрати до складу Ради.

Куди звертатися

Документи прийматимуться до 23 серпня на електронну скриньку: dp.soczah.khoda@gmail.com. В разі виникнення питань їх можна поставити контактній особі проєкту Наталії Михайлівні Сокерчак за телефоном: 0662666872.