Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Save the children запускає грантовий проєкт у Чернівецькій області

Save the children запускає грантовий проєкт у Чернівецькій області

Save the children Ukraine запускає грантову програму для відкриття нового чи підтримки вже існуючого бізнесу для місцевих жителі та ВПО, які проживають у Чернівецькій області. Джерело

Про допомогу

Save the Children раді оголосити про проект “відновлення засобів до існування”. Ця ініціатива передбачає два типи допомоги: допомога у вигляді отримання гранту для осіб віком від 25 до 55 років, які мають на утриманні дітей віком до 18 років та професійні курси для молоді віком від 18 до 24 років. Проект включає в себе:

  • навчання бізнес-грамотності та невеликі гранти, призначені для відновлення або посилення джерел доходу від мікробізнесу та самозайнятості. Розмір грантів становить 3000$ (за курсом НБУ на момент виплати) і буде наданий учасникам, чиї бізнес-плани будуть відібрані.
  • професійні курси для молодих жінок і чоловіків віком від 18 до 24 років, які отримають професійне навчання за їхніми перевагами, що покращить їхній доступ до ринку праці. Успішні апліканти мають право на отримання стипендії у розмірі до 450 $ (за курсом НБУ на момент виплати) для покриття витрат на професійні курси. Окрім підвищення категорії водійських прав, успішні випускники професійного навчання отримають додатково 200$ (за курсом НБУ на момент виплати) на придбання інструментів, необхідних для практичного застосування навичок, отриманих під час професійного навчання, з метою отримання доходу.

Куди звертатися

Участь у програмі є безкоштовною, зверніть увагу, що реєєстрація не гарантує автоматичного отримання гранту. Аби зареєструватись, переходьте за посиланням: https://is.gd/Nxf091. Кінцевий термін подачі заявок: 15 вересня 2023 року

P.S. Заповнення даної заявки надає Вам право взяти участь у програмі мікрогрантів, але не гарантує Вам його отримання. Кожна заявка розглядатиметься індивідуально. Про прийняте рішення, не залежно від його результату, Вам буде повідомлено додатково.