Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Карітас Полтава починає новий проєкт грошової підтримки для ВПО Полтавської області

Карітас Полтава починає новий проєкт грошової підтримки для ВПО Полтавської області

Карітас Полтава за підтримки Католицької служби допомоги (CRS) розпочинає проєкт “Гроші на теплу зиму” для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що прибули із зон бойових дій після 24.02.2022 року та зареєстровані в Полтавській області. Джерело

Про допомогу

Проект передбачає наступний вид допомоги – грошова одноразова виплата на придбання паливних матеріалів (дрова, брикети, вугілля ) у зимовий період 2023/24 рр. на домогосподартво. Зареєструватися можуть домогосподарство ВПО, зареєстровані після 24.02.2022 року, які критично невзмозі придбати опалювальні матеріали на зимовий період, та дохід домогосподарства менший за фактичний прожитковий мінімум 5400 грн, що підпадають під один з шести критеріїв вразливості:

  1. Особа з інвалідністю
  2. Особа має важке захворювання
  3. Самотня людина поважного віку (55+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей, які не мають підтримки рідних.
  4. Самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей.
  5. Багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей).
  6. Вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років.

Обов’язковим критерієм має бути, що домогосподарсво не отримувало аналогічну допомогу від інших організацій. Представники Карітасу ведуть перевірку, щоб уникнути дублювання допомоги. Представники Карітасу проводитимуть перевірку цільового використання отриманих коштів.

Куди звертатися

  • 18 серпня 10:00 – Кобелянська ТГ, Центр культури та дозвілля, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 26
  • 21 серпня 10:00 – Білицька ТГ, Білицький БК, селище Білики, Полтавський район, вул. Будівельна, 2-а

Дату та час реєстрації по інших громадах, буде повідомлено згодом. Телефон для довідок: 0503464693, 0800336734.

P.S. Для реєстрації заявника слід надати наступні документи: документи, що посвідчують особу (паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон або тимчасове посвідчення громадянина України); довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); довідка про відкриття банківського рахунку; IBAN; документи, що підтверджують критерій вразливості; довідка про пічне опалення.