Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Розширено можливості державної програми протезування

Розширено можливості державної програми протезування

Учасники бойових дій зможуть отримати протез підвищеної функціональності без здійснення первинного протезування механічним протезом.

Відповідні зміни до Постанови №518 сьогодні підтримав Кабмін.

Що це означає?

👉Протези підвищеної функціональності – виготовлені під індивідуальні потреби людини, вони мають покращені антропологічні, ергономічні та косметичні характеристики. Такі протези допомагають учасникам бойових дій виконувати фізичну роботу з підвищеними навантаженнями та вести активний спосіб життя.

❗️Головною умовою для встановлення протезу підвищеної функціональності для верхніх кінцівок стане наявність відповідних показань, підтверджених довідкою лікарсько-консультативної комісії або рішенням військово-лікарської комісії.

ℹ️ Про алгоритм отримання протеза читайте за посиланням. (https://1ll.ink/owfh6)

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.