Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Реєстрація на отримання гігієнічних наборів від БФ “ССС” в місті Суми

Реєстрація на отримання гігієнічних наборів від БФ “ССС” в місті Суми

У межах проєкту “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та  постраждалого від конфлікту населення в Україні” БФ “ССС” запланована роздача гуманітарних наборів у місті Суми. Джерело

Про допомогу

Зареєструватися та отримати допомогу можна протягом травня — допоки набори є в наявності. Планується видача 88 дитячих гігієнічних наборів. Набір отримає представник дитини, зазначивши в анкеті, що в домогосподарстві проживає дитина до 3 років. Набір містить памперси розмірів S (3-6 кг). Для отримання допомоги обов’язкова наявність документів: паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо. СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі. Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги.

Куди звертатися

Форма доступна за посиланням: https://lnnk.in/gSiF. З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ “ССС”: 0800332740.

P.S. Видача відбудеться в місті Суми 17.05.2023. Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю один раз в обраному форматі. Цей проєкт втілює БФ “ССС” спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Позначки: