Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Реєстрація на отримання сімейних гігієнічних наборів від БФ “ССС” у Чернігівській області

Реєстрація на отримання сімейних гігієнічних наборів від БФ “ССС” у Чернігівській області

БФ “ССС” спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування продовжує реалізацію проекту “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” в Корюківській громаді Чернігівської області. Джерело

Про допомогу

Зареєструватися та отримати допомогу можна протягом квітня – допоки набори є в наявності. Планується видача сімейних гігієнічних наборів. Набір може отримати домогосподарство кількістю від 3-х осіб, якщо члени домогосподарства не отримували іншу допомогу в рамках поточного проекту. Для отримання допомоги обов’язкова наявність документів: паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо. СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі. 

Куди звертатися

Форма доступна за посиланням: https://lnnk.in/iYea. З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ “ССС”: 0800332740.

P.S. Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю один раз в обраному форматі. Видача відбудеться в в місті Корюківка, Чернігівської області 29.04.2023. Цей проєкт втілює БФ “ССС” спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Позначки: