Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Повернення додому осіб, які раніше евакуювалися

Повернення додому осіб, які раніше евакуювалися

ADRA Ukraine анонсує новий вид безкоштовної транспортної допомоги – рейси для повернення осіб до населених пунктів, де наразі немає активних бойових дій. Джерело

Про допомогу

ADRA Ukraine за підтримки уряду Канади в межах проєкту Lifesaving Evacuation, Assistance and Protection анонсує новий вид безкоштовної транспортної допомоги – рейси для повернення осіб до населених пунктів, де наразі немає активних бойових дій (та де люди проживали до 24 лютого 2022 року). Організація буде здійснювати перевезення людей, які мають потребу повернутися з евакуації додому, у тому числі за допомогою спеціалізованого транспорту для маломобільних людей. Рейси будуть сформовані залежно від кількості заявок – від 10 осіб для звичайних маршрутних автобусів та 2 особи для спеціалізованого транспорту (маломобільна людина та особа, що супроводжує). ADRA Ukraine здійснює перевезення лише на території України. У випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном — можете оформити заявку на перевезення від кордону України.Триває попередній збір заявок. Місця зборів для відправлення будуть повідомлені додатково.

Куди звертатися

Щоб залишити ваш запит на повернення з евакуації, будь ласка, звертайтеся за номерами: 0505720407, 0672036248. Графік роботи лінії: пн.- пт. з 09:00 до 18:00.

Позначки: