Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Посилюємо спроможність громадських організацій осіб з інвалідністю

Посилюємо спроможність громадських організацій осіб з інвалідністю

Розпочав роботу Семінар – тренінг для лідерів / лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю “Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні”, який проходить з 20 по 24-го лютого 2024 року на Львівщині.

За словами керівниці проєкту Вікторія Назаренко метою проведення такого навчального тренінгу є посилення спроможності громадських організацій осіб з інвалідністю реагувати на гуманітарні потреби, розширення доступу до послуг, залучення людей з інвалідністю до різноманітних проєктів.

Участь у навчанні беруть понад 30 представниць та представників організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю, членів їх родин, члени громадського руху осіб з інвалідністю пілотних регіонів проєкту: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Львівська, Харківська, Чернівецька, Київська області та м. Києва.

Керівниця проєкту Вікторія Назаренко та менеджерка Олена Поліщук разом із тренеркою Наталією Новиковою визначили чіткий план заходу, ознайомили присутніх з презентаціями, пов’язаними з самим проєктом, обговорили з учасниками і учасницями організаційні питання та очікування від заходу, тощо. Відбулось знайомство та представлення новостворених команд.

Усі учасники дуже активно, зацікавлено та з ентузіазмом підключилися до процесу навчання. А якщо є зацікавленість, то буде й результат.

Сподіваємося, що наші зусилля дадуть позитивний, корисний та результативний підсумок.

Захід організовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках реалізації проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», за підтримки Momentum Wheels for Humanity (MWH).

Продовжуємо працювати разом! Успіхів усім учасникам тренінгу! Далі буде!

МИРУ та ПЕРЕМОГИ!

********

Публікація розміщена в рамках реалізації міжнародного проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum).

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.