Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Незламні люди незламного міста

Незламні люди незламного міста

В місті Запоріжжя мешкає героїня нашої історії – пані Людмила. Жінка має інвалідність першої групи, через що вимушена пересуватися на кріслі колісному.

У 2005 році пані Людмила перенесла тяжку операцію на хребті, у неї були паралізовані нижні кінцівки ніг. Але жінка не опустила рук, намагається жити по – новому, вчиться заново самостійно пересуватися. За ці минулі роки додалося ще сім переломів ніг та перелом стегна. Але жінка так любить життя, що ніщо її не зупинить на шляху: завжди усміхнена, охайно одягнута, з зачіскою та яскравими очима. Час від часу намагається відвідувати філармонію та театри. Навіть військова агресія російської федерації проти України не заважає їй залишатися в позитиві – це і є опис нашої пані Людмили.

І хоча стан здоров’я жінки погіршився через постійні повітряні тривоги, вибухи в місті, загибель сусідів та містян, усе це не могло не вплинути на її психоемоційний стан, але пані Людмила не здається. Вірить, що перемога близько, бо ми об’єдналися, допомагаємо один одному, бо ми УКРАЇНЦІ і щиро дякує команді проєкту: «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні” за надану підтримку та допомогу.

*********

Ця допомога надається в рамках проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який реалізує ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

D:\РАБОТА\проекти 2023\проект ПІН 2023\пости допомога\Re_ лого проєкт ПІН\NAIU-EU-Access_Frame.png