Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » НАІУ відвідала Хаб асистивних технологій у Львові

НАІУ відвідала Хаб асистивних технологій у Львові

Минулого тижня велика команда Національної Асамблеї людей з інвалідністю України мала можливість завітати до Хабу асистивних технологій у Львові (вул. Стрийська, 86 В).

Хаб відкрито міжнародною організацією Моментум «Колеса для людства» (Momentum Wheels for Humanity), за підтримки Християнської місії незрячих CBM Christian Blind Mission, а також Агентства США з міжнародного розвитку. Хаб безкоштовно забезпечує засобами для покращення мобільності та особистого догляду осіб, які їх потребують у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській та Житомирській областях, а також місті Києві. Допоміжні засоби реабілітації можуть отримати дорослі та діти, які: постраждали у результаті повномасштабного вторгнення росії в Україну, перебувають у закладі охорони здоров’я та не мають встановленої інвалідності.

Тут можна отримати крісла колісні, палиці, ходунці, милиці, засоби інконтиненції, бандажі для спини та плечового суглоба, ортези для верхньої та нижньої кінцівки, а також різні засоби для самообслуговування.

Загалом до кінця 2024 року Хаб асистивних технологій безкоштовно наддасть допоміжних засобів реабілітації щонайменше 2500 українцям.

 

Унікальністю є те, що команда Хабу надає пацієнтам повний цикл забезпечення допоміжними засобами реабілітації, що передбачає: підбір засобу, його налаштування, навчання використанню засобом та подальше спостереження за його використанням. Окрім забезпечення допоміжними засобами, Хаб функціонує як просвітницький та освітній центр для фахівців сфери охорони здоров’я, соціального захисту та інших учасників, які потребують сучасних знань у цій сфері. Тут відбуваються тематичні навчальні заходи, тренінги, практичні заняття та зустрічі з українськими та іноземними фахівцями.

Дякуємо колегам за змістовну, інформаційну зустріч. Тепер учасники і учасниці зустрічі поділяться інформацією зі своїми колегами в різних регіонах України щодо можливостей Хабу, тих послуг, які можна тут отримати. Впевнені, що поширення інформації буде сприяти покращенню якості життя людей в Україні, які мають функціональні порушення.

Моментум є міжнародною неурядовою організацією, яка працює над створенням та зміцненням реабілітаційних послуг, які включають надання асистивних технологій (AT) у системі охорони здоров’я шляхом навчання та розвитку потенціалу професіоналів, розробки політики та стандартів, а також постачання та розповсюдження крісел колісних та іншого обладнання, що допомагає покращувати якість життя.

#НАІУ #Моментум #СВМ