Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інформаційно-консультативний хаб «Hub for blind»

Інформаційно-консультативний хаб «Hub for blind»

Війна – маленьке слово із п’яти букв, яке несе в собі втрати людських життів, руйнацію будинків, позбавляє здоров’я. Багато людей, військових та цивільних, втрачають руки, ноги, зір, слух, отримують травми хребта та контузії. Ці страшні наслідки намагаються подолати лікарі та реабілітологи, але дуже важливо на початку змін в житті людини долучитися до допомоги тим, хто з такими травмами живе роками. Вислухати, допомогти словом, порадою, надати консультацію, поділитися своїм досвідом, як рівний рівному!

З 21 листопада 2022 року свої канали зв’язку відкриє Інформаційно-консультативний хаб «Hub for blind».

Це сучасна інформаційно-консультативна платформа для усіх, хто втратив зір, для родини незрячої людини, для тих, хто хоче допомогти незрячому адаптуватися до нових умов життя.

Запам’ятайте, що в процесі допомоги не буває неважливих питань! Усі слова та поради є важливими! Вам треба просто зателефонувати, або написати нашим консультантам!

Хто ми і як до нас звернутися:

Олеся – телефон/viber +38 (063) 610-04-24;
Микола – телефон/telegram +38 (066) 712-95-21;
Тетяна – телефон/telegram +38 (097) 794-24-47;
Петро – телефон/viber +38 (098) 215-78-74.

         Більше інформації про наш проєкт на сайті www.gssp.org.ua

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ  #EDF    #CBMGlobal  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ