Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » На порталі Дія доступні чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми

На порталі Дія доступні чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми

● Допомога при усиновленні дитини – для батьків, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування. Детальніше читайте тут.
● Допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність, – для батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуна, піклувальника, який доглядає за дитиною. Детальніше читайте тут.
● Допомога людям з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яка призначається на весь час інвалідності. Детальніше читайте тут.
● Допомога на дитину одинокій матері або батьку – для одиноких усиновлювачів чи одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі. Детальніше читайте тут.

Щоб скористатись послугою потрібно: авторизуватись на порталі Дія, перейти в меню “Послуги”, обрати опцію “Заява на призначення допомоги”, заповнити необхідні відомості, сформувати заяву та декларацію та підписати електронним підписом чи Дія.Підписом.

Термін призначення допомог відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення, а повідомлення про результат звернення надійде в особистий кабінет користувача на порталі Дія, або на електронну пошту.

******

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Позначки: