Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Знятись з обліку ВПО відтепер можна і на порталі Дія

Знятись з обліку ВПО відтепер можна і на порталі Дія

Сьогодні в Україні налічується майже 5 мільйонів ВПО. Дедалі більше українців повертаються до рідних домівок після деокупації територій або ж за умови зниження небезпеки обстрілів міст і сіл.

❗️Після повернення їм необхідно знятись з обліку ВПО.

☝️Раніше аналогічна послуга вже була доступна в застосунку Дія. Нею скористалися понад 85 тисяч українців.

👉 Для того, щоб скористатися цією послугою на порталі Дія, потрібно авторизуватися, обрати послугу “Скасування статусу ВПО”, заповнити необхідні дані, перевірити сформовану заяву та підписати її електронним підписом.

#консультуємо

***********

Інформацію розміщено в рамках реалізації проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS), який виконується під керівництвом Momentum Wheels for Humanity.
Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.