Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Грошову допомогу від УВКБ ООН можуть оформити ВПО та місцеві мешканці у Запорізькій області

Грошову допомогу від УВКБ ООН можуть оформити ВПО та місцеві мешканці у Запорізькій області

На цьому  тижні у Запорізькій області працюватиме мобільна бригада БФ “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН переселенцям, пострадалим від військових дій та тим, хто повернувся до свого постійного місця проживання. Джерело

Про допомогу

Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на особу. Розмір допомоги складає 3600 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці. Реєстрація відбуватиметься для категорій:

  1. Переселенці, які перемістилися після 24.02.22
  2. Постраждалі від військових дій – місцеве населення
  3. Люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону)

Обов’язкові критерії вразливості для усіх вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше)
  • родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років
  • родина з однією або декількома особами з інвалідністю. Або люди, які мають хронічні захворювання.
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження)

Куди звертатися

Реєстрація відбувається за попереднім записом, для уточнення інформації звертайтеся за номером: 0631826896. Мобільна група працюватиме:

  • 1 квітня з 10:00 до 15:00 в с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 5а (Біленьківська громада)
  • 3-4 квітня з 10:00 до 15:00 в м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4 (Вільнянська громада)
  • 5 квітня з 10:00 до 15:00 в с. Мар’ївка, вул. Центральна, 36 (Біленьківська громада)

Також відновив роботу та працює для реєстрації офіс за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незаленої України, 72, оф. 154, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Попередній запис за телефоном: 0631826896 або через електронну форму: https://cutt.ly/qwJ5UdTZ. Детальна інформація, щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН, на офіційному сайті: https://cutt.ly/UwWmNs6s.

P.S. Інформація, яку необхідно буде надати: податковий номер; національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу; довідка ВПО (за наявності); банківська картка головного заявника; свідоцтво про народження дітей (за необхідністю); документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю); посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання. Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки.