Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Грошову допомогу від УВКБ ООН можуть оформити ВПО та місцеві мешканці у Запорізькій області

Грошову допомогу від УВКБ ООН можуть оформити ВПО та місцеві мешканці у Запорізькій області

На цьому  тижні у Запорізькій області працюватиме мобільна бригада БФ “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН переселенцям, пострадалим від військових дій та тим, хто повернувся до свого постійного місця проживання. Джерело

Про допомогу

Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на особу. Домогосподарства, зареєстровані з 1 жовтня до кінця 2023 року отримають допомогу у розмірі 3600 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці та додатково допомогу для підготовки до зимового періоду (2220 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці). Реєстрація відбуватиметься категорій:

  1. Переселенці, які перемістилися після 24.02.22
  2. Постраждалі від військових дій – місцеве населення
  3. Люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону)

Обов’язкові критерії вразливості для усіх вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше)
  • родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років
  • родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження)

Куди звертатися

Мобільна група працюватиме:

  • 6 та 9 листопада з 10:00 до 15:00 в смт. Новомиколаївка, вул. Івана Климчука, 89 (Новомиколаївська громада)
  • 7 листопада з з 10:00 до 15:00 в с. Розумівка, вул. Мира, 26 (Долинська громада)
  • 10 листопада з 10:00 до 15:00  в с. Михайлівка, вул. Слободчикова, 13 (Михайлівська громада)

Детальна інформація, щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН, на офіційному сайті: https://cutt.ly/UwWmNs6s.

P.S. Інформація, яку необхідно буде надати: податковий номер; національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу; довідка ВПО (за наявності); банківська картка головного заявника; свідоцтво про народження дітей (за необхідністю); документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю); посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання. Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки.