Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гаряча лінія з надання правової допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку

Гаряча лінія з надання правової допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку

Триває робота Гарячої лінії Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) з надання правової допомоги особам з інвалідністю, членам їх родин, батькам, які виховують дітей з інвалідністю та іншим вразливим категоріям населення, Ініціатива реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Momentum Wheels for Humanity.

Протягом березня на телефонний номер Гарячої лінії НАІУ надійшло більше 70 звернень від громадян стосовно надання правової допомоги для вирішення їхніх проблем різноманітної тематики.

Користувачів послуг Гарячої лінії найбільш цікавили питання, що є актуальними для них в умовах тривалої війни, зокрема: стосовно порядку призначення компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги по догляду за людиною з інвалідністю  на непрофесійній основі, питання щодо підстав і правил перетинання державного кордону, порядок встановлення групи інвалідності та складання індивідуальної програми реабілітації під час дії воєнного стану.

Українці також часто звертались за роз’ясненнями про можливості та процедури отримання  медичних та допоміжних засобів реабілітації, умов надання медичних і реабілітаційних послуг, а також  стосовно безоплатного чи пільгового забезпечення людей з інвалідністю лікарськими засобами, тощо.

Фахівці НАІУ намагаються швидко та якісно опрацьовувати питання, що надходять до Гарячої лінії, і надавати відповіді заявникам не пізніше  дня їхнього звернення.

Отже, якщо ви потребуєте допомоги, вам необхідно отримати інформацію правового характеру або пораду юриста – звертайтесь до Гарячої лінії НАІУ.

Телефон «гарячої лінії»: 050 905 07 95 («гаряча лінія» працює з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю).

**************

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.