Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Евакуюйтеся безкоштовно: куди звертатися жителям небезпечних регіонів

Евакуюйтеся безкоштовно: куди звертатися жителям небезпечних регіонів

Щоб не потрапити на гачок до аферистів, які під виглядом волонтерів вимагають гроші за евакуацію з небезпечних регіонів, варто пам’ятати:

▪️Аферисти попередньо просять перерахувати передплату на картку, але свої зобов’язання не виконують і зникають.

▪️Жителі небезпечних регіонів з питань безкоштовної евакуації можуть звертатися до місцевих органів влади та волонтерських організацій, які з ними співпрацюють.

🟢Херсонська область

Повідомити про бажання евакуюватися необхідно за телефоном гарячої лінії ОВА: 0 800 330 951, (091) 481-78-45 або ж у Viber, Telegram, Signal, WhatsApp на номер: (093) 011-95-96.

Також заявку на евакуацію можна залишити через Telegram-бот волонтерської організації Helping to Leave (https://t.me/helpingtoleave_bot). Громадяни можуть звертатися до волонтерської організації Help People за телефоном: (093) 696-97-88.

🟢Харківська область

З питань евакуації слід телефонувати на номер гарячої лінії волонтерської організації Helping to Leave: (093) 177-64-58.

🟢Запорізька область

Для реєстрації на евакуацію необхідно звернутися на гарячу лінію Запорізької ОВА за телефоном: 0 800 503 508.

Джерело: Мінреінтеграції

***********

Інформацію розміщено в рамках реалізації проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS), який виконується під керівництвом Momentum Wheels for Humanity.
Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Позначки: