Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Куди та як звертатися за субсидією на оплату житлово-комунальних послуг (у форматі легкого читання)

Куди та як звертатися за субсидією на оплату житлово-комунальних послуг (у форматі легкого читання)

💡 Світло, вода, тепло, газ, вивіз сміття – це послуги, якими користуються абсолютно всі. Проте, під час війни, не всі можуть їх самостійно оплатити.

Щоби допомогти людям, які не мають коштів, забезпечити свій дім теплом узимку, держава гарантує оплату цих послуг замість них. Це називається субсидія.

🪵 Субсидію можна отримати для оплати комунальних послуг (спільних для всього будинку). Також її дають для будинків, які опалюють себе самостійно. Наприклад, дровами.

Читайте детальніше, хто і як може отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, у нашому новому тексті за посиланням https://dopomoha-info.org.ua/u-formati-lehkoho-chytannia/kudy-ta-yak-zvertatysya-za-subsydiyeyu-na-oplatu-zhytlovo-komunalnyh-poslug/

Матеріал написаний у форматі легкого читання (ФЛЧ).

☝️ Формат легкого читання – спеціальний формат викладу інформації, яку легко читати та розуміти людям з інтелектуальними порушеннями. Цей формат визначений європейськими стандартами.

ДопомогаІнфо #UNRPP