Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога переселенцям від Карітас Одеса

Допомога переселенцям від Карітас Одеса

Переселенці, які не отримували допомогу від Карітас Одеса можуть отримати продуктові набори, постіль та гігієнічні набори для малюків. Також переселенці певних категорій можуть зареєструватися на отримання грошової допомоги. Джерело

Про допомогу

Переселенці можуть отримати наступну допомогу від Карітас Запоріжжя, якщо не отримували її раніше: до середи 28 грудня (включно) можна отримати: постіль та гігієнічні набори для малюків, продуктові набори. Також ви можете зареєструватися на отримання фінансової допомоги, якщо відповідаєте трьом наступним умовам:

  • люди, що виїхали восени-в грудні
  • не отримували грошову допомогу за останні 3 місяці, грошову допомогу чи допомогу на зимування від проєкту “Відповідь на кризу в Україні”
  • мають критерії вразливості: інвалідність 1-2 група, важка хвороба, самотні батьки, вагітні, діти до 2 років, самотні пенсіонери, багатодітні

Необхідно мати всі оригінали документів, довідка переселенця має бути одеська і надана не раніше осені. Реєстрація лише у оператора за телефоном. Реєстрація на отримання фінансової допомоги відбувається до кінця січня.

Куди звертатися

Продуктові набори: 0952953331 (10:00-17:00). Реєстрація на грошову допомогу: 0503808278. Постіль та гігієнічні набори для малюків: вул. Генерала Петрова 49, 0952957732 (10:00-16:00)

Позначки: