Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога на реабілітацію українцям з інвалідністю в Польщі

Допомога на реабілітацію українцям з інвалідністю в Польщі

Польський фонд Авалон / Avalon організував Центр допомоги біженцям з інвалідністю, в якому можна отримати підтримку та допомогу для осіб з інвалідністю, які внаслідок повномасштабного вторгнення змушені були залишити свої домівки та знайшли прихисток у Польщі.

На початку 2024 року фонд Авалон спільно з Міжнародним медичним корпусом / International Medical Corps розпочали декілька нових проєктів щодо підтримки біженців з інвалідністю.

Зокрема Фонд пропонує такі види допомоги:

  • Фінансування ортопедичного, реабілітаційного та медичного обладнання.
  • Реабілітація. Фінансування доступне в центрах по всій країні.
  • Консультаційний центр – тут біженці з інвалідністю можуть отримати безкоштовні консультації щодо їхніх прав, можливості користування матеріальними пільгами та підтвердженням інвалідності в Польщі.
  • Інтеграційні та освітні заклади – пропонуються як освітні вебінари на своєму каналі YouTube, інтеграційні семінари, організовані в штаб-квартирі Фонду, так і різноманітні інклюзивні зустрічі, спільні святкування.
  • Фінансування курсу польської мови на рівні В1 – курс доступний для осіб віком від 16 років, які мають базові знання з польської (на рівні А2), а також PESEL UKR. Заняття проходять стаціонарно у Варшаві.
  • Організація групових інтеграційних занять для дітей.
  • Надання продовольчих ваучерів, які дозволяють придбати речі першої потреби.
  • Гаряча лінія. Фонд веде безкоштовну гарячу лінію українською мовою, де можна отримати інформацію про проекти Фонду, а також отримати практичну інформацію та доступну підтримку в Польщі (фінансову і матеріальну).

Номер гарячої лінії – 790 688 222 (працює з понеділка до пʼятниці з 8°° до 16°°).

Для того, щоб отримати допомогу від Фонду, потрібно звернутися до них або за номером інфолінії: 790 688 222, або на електронну адресу: pomocukrainie@fundacjaavalon.pl.

Матеріал створений за підтримки EnableMeUkraine

Позначки: