Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Вебінар: «Права жінок з інвалідністю на реабілітацію під час гуманітарної кризи в Україні»

Вебінар: «Права жінок з інвалідністю на реабілітацію під час гуманітарної кризи в Україні»

Запрошено до участі всіх кого цікавлять питаннями надання реабілітаційних послуг, забезпеченням допоміжними засобами реабілітації, медичними виробами, а також тих, хто є безпосередніми отримувачами зазначених послуг, засобів та виробів.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.

Дата:  15 серпня 2023 року.

Час:  з 14:00 до 15:30 (орієнтовно).

Місце проведення : платформа ZOOM.

Учасники, в доступному форматі, зможуть дізнатись про:

  • основні правові аспекти у сфері реабілітації під час гуманітарної кризи в Україні;
  • результати дослідження щодо доступності до реабілітаційних послуг, допоміжних засобів реабілітації, медичних виробів для жінок з інвалідністю та інших вразливих верств населення під час війни.
  • права жінок з інвалідністю на комплексну реабілітацію в соціальних реабілітаційних закладах під час гуманітарної кризи в Україні;
  • особливості реабілітації жінок з порушеннями зору в України;
  • реабілітацію жінок після мастектомії як фактор стабілізації їх стану під час війни.

Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.

Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYkcu-gpz0pEtPRxiGzL7npGM-mpDlLuHoj

(організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу о 13:50).

#wphfund #НАІУ #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises

****************

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.