Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Деяким одержувачам субсидій потрібно до 1 липня звернутися за продовженням виплат

Деяким одержувачам субсидій потрібно до 1 липня звернутися за продовженням виплат

Більшості українців, які отримували субсидію під час опалювального сезону, Пенсійний фонд перерахує її самостійно. Спеціально нікуди звертатися не потрібно.

✍️ Звернутися за продовженням субсидій до 1 липня потрібно тільки якщо ви відповідаєте всім критеріям одночасно:

  • отримували субсидії або пільги на початок повномасштабної війни (у січні 2022 року),
  • із січня 2022 року і протягом усього часу аж до сьогодні продовжуєте отримувати виплати пільги або субсидії;
  • на початок повномасштабної війни проживали (або й надалі проживаєте) на тимчасово окупованій території або в зоні активних бойових дій;
  • від початку повномасштабної війни жодного разу не зверталися до органів соціального захисту або Пенсійного фонду із заявою та декларацією щодо актуалізації відомостей про себе або членів сім’ї чи домогосподарства, адресу перебування, наявних комунальних послуг тощо з метою перепризначення субсидії чи пільги.

*****

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.