Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Де шукати місця для роботи та підзарядки телефонів: добірка ресурсів

Де шукати місця для роботи та підзарядки телефонів: добірка ресурсів

Зібрали карти та сервіси, на яких можна знайти коворкінги, що працюють під час відключень світла та блекаутів. А також мапи, де зібрані усі працюючі заклади від пунктів незламності до магазинів та АЗС. Джерело

  1. Агенція Top Lead опублікувала та постійно оновлює карту коворкінгів Києва, де є генератор та стабільний інтернет. Ми перенесли карту в Google Maps та додали коворкінги Львова, Дніпра, Івано-Франківська та ті, що не увійшли на карту Top Lead.
  2. Працюючі заклади можна знайти на мапах від агенції Stroom: тут додано інформацію для КиєваЛьвоваРівного, та Ужгорода. Сюди додано кафе, ресторани, магазини та заправки.
  3. Велика карта України Пунктів незламності, куди входять як муніципальні пункти з генераторами, так і перелік бізнесу, що працює під час вимкнень світла. Наприклад, підзарядитися можна у відділеннях Нової Пошти чи пунктах видачі Rozetka.
  4. Аналогічна карта працюючих закладів, пунктів обігріву та укриттів Києва доступна в додатку “Київ Цифровий” (App Store та Google Play)
  5. Агенство ЛУН створило велику карту закладів України, що не припиняють роботу під час відключень світла, вона постійно оновлюється. На карті позначені АЗС, супермаркети, магазини, кав’ярні, кафе та навіть точки з USB-зарядками в київському метро. Карта також доступна в додатку (App Store та Google Play).

На останок хочемо зазначити, що жоден ресурс не є вичерпним. Тому рекомендуємо дізнаватися по місцю про працюючі заклади та можливість там попрацювати під час відключення. І не забувай залишити замовити каву або залишити чайові, якщо працюєш в закладі – зараз важлива взаємопідтримка.