Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Цикл тренінгів «Інтеграція захисту»

Цикл тренінгів «Інтеграція захисту»

Завершився цикл тренінгів на тему «Інтеграція захисту», у якому взяли участь представники місцевих громад із Миколаївської, Сумської, Харківської та Дніпропетровської областей. Учасниками були голови ОТГ, старости, соціальні працівники, представники громадських організацій, освітяни й члени рад ВПО.

Тренінги дали можливість дізнатись про принципи й стандарти, що забезпечують надання гуманітарної допомоги на безпечній, доступній, підзвітній та інклюзивній основі. Основним фокусом було забезпечення захисту постраждалих осіб і тих, хто перебуває в зоні ризику, через співпрацю з державними та громадськими організаціями.

Навчальну програму розроблено БФ «Право на захист» і Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України. Вона містить:

🔹 ключові міжнародні стандарти й принципи гуманітарного реагування;

🔹 інтеграцію захисту та її елементи;

🔹 стандарти захисту людей з інвалідністю;

🔹 алгоритм упровадження політик підзвітності;

🔹 ризики захисту під час кризових ситуацій і способи їх пом’якшення.

Застосування принципів захисту в наданні гуманітарної допомоги гарантує захист прав постраждалих і дотримання їхньої безпеки та гідності. Це також допомагає впроваджувати заходи з пом’якшення ризиків захисту. Знання цих принципів підвищить спроможність громад у вирішенні наслідків надзвичайних ситуацій.

🤝 Додатково в Києві проведено тренінг для партнерів Консорціуму ACCESS, у якому взяли участь представники БФ «Право на захист», Acted Ukraine, People in Need Ukraine, NewWay і Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Учасники обмінялися досвідом та визначили потенціал для співпраці в регіонах для задоволення потреб бенефіціарів.

ℹ️ Навчання організовано БФ «Право на захист» в межах проєкту ДОСТУП до багатоцільової гуманітарної допомоги, що фінансується Європейським Союзом.