Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Тренінгова програма «Інтеграція захисту» для Солонянської громади

Тренінгова програма «Інтеграція захисту» для Солонянської громади

Цими вихідними на базі Центру активності громадян Солоне (Солонянська селищна громада в Дніпровському районі Дніпропетровської області) провели тренінгову програму «Інтеграція захисту».

📌 Програма тренінгу пояснює:

▪ ключові міжнародні стандарти та принципи гуманітарного реагування

▪ важливість інклюзії людей з інвалідністю

▪ впровадження політик підзвітності.

На тренінг були запрошені представники соціальної сфери, члени Ради ВПО та безпосередньо внутрішньо переміщені особи, що мешкають на території громади.

✍️ Отримані знання допоможуть учасникам тренінгу ввести в дію підхід до моніторингу та інтеграції захисту, розробити матрицю ризиків захисту та заходів пом’якшення.

Впровадження принципів захисту в процес надання гуманітарної допомоги сприятиме захисту прав постраждалого населення, дотримання прав на безпеку та гідність найбільш вразливих верств населення.

📌 Навчальна програма розроблена Благодійним Фондом Право на захист спільно з Національна Асамблея людей з інвалідністю України для представників громад з метою поглиблення знань стосовно інтеграції захисту.

Тренінги проводяться в рамках проєкту ACCESS VII, що фінансується Європейським Союзом. Активності проєкту спрямовані на надання багатогалузевої гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від воєнних дій в Україні.