Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » 50 тисяч гривень дітям загиблих захисників і захисниць України та дітям військових з інвалідністю 1-ї групи, отриману через війну

50 тисяч гривень дітям загиблих захисників і захисниць України та дітям військових з інвалідністю 1-ї групи, отриману через війну

Заяви на допомогу приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
 
Щорічна допомога передбачена для кожної дитині в розмірі 50000 грн на навчання та оздоровлення, від народження до досягнення повноліття.

Дія програми поширюється на дітей загиблих захисників і захисниць України, а також дітей військових з інвалідністю 1-ї групи, набутої через війну, що зареєстровані у Львівській територіальній громаді, та з числа внутрішньо переміщених осіб, які були призвані на військову службу одним з територіальних центрів комплектування на території Львівської міської територіальної громади.

Для отримання допомоги один з батьків або законний представник має подати заяву до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.
 
Зразок заяви та перелік необхідних документів – у положенні за посиланням:
https://cutt.ly/NwIoNMWb

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій знаходиться за адресою:
м. Львів, вул. Пекарська, 41, графік роботи – з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 14:00.

Телефон: 0679628325.

Якщо з певних об’єктивних причин родина захисника чи захисниці в цьому році не зможе отримати документів, що засвідчують статус родини загиблого, то цю допомогу отримають наступного року – і за цей рік, і за минулий (2023 та 2024 роки).