Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ⚡️Вдосконалено режим функціонування місць тимчасового проживання для ВПО

⚡️Вдосконалено режим функціонування місць тимчасового проживання для ВПО

Уряд ухвалив зміни до постанови Кабміну від 1 вересня 2023 року № 930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

❗️Проєкт постанови було розроблено Мінреінтеграції.

▪️ Зокрема, зміни передбачають:

  1. До 1 січня 2025 року продовжено термін для приведення приміщень у відповідність із мінімальними вимогами.
  2. У разі відсутності документів, що посвідчують особу, поселення ВПО тепер стане можливим на 60 днів. Раніше це було 30 днів.
  3. Тепер під місця тимчасового проживання ВПО можна облаштовувати і нежитлові приміщення. До прикладу, готелі та гуртожитки.
  4. Тепер, якщо МТП було відремонтовано за рахунок міжнародних донорів, то таке МТП не можна виключити з переліку МТП. Це дозволить не допустити безпідставного виселення ВПО із МТП.

❗️Зазначене рішення Уряду сприятиме захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

****

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.