Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ⚡️Мешканці деокупованих територій можуть дистанційно отримати безоплатну юридичну допомогу

⚡️Мешканці деокупованих територій можуть дистанційно отримати безоплатну юридичну допомогу

Після повернення контролю над тимчасово окупованими територіями багато громадян можуть стикатися з питаннями, які потребують підтримки юристів. Отримати безкоштовну консультацію можна через систему безоплатної правничої допомоги (БПД).

Фахівці надають консультації з питань:

  • відновлення втрачених документів;
  • фіксації ушкоджень та подання заяви на компенсацію за пошкоджене чи знищене майно;
  • встановлення фактів, що мають юридичне значення: народження, смерті тощо;
  • звернення до правоохоронних органів з питань жорстокого поводження, катування, сексуального насильства в умовах війни;
  • інших питань.

Щоб отримати усну консультацію, телефонуйте до контакт-центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює у будні з 08:00 до 18:00.

▪️Громадяни з-за кордону можуть звертатися за номером: +38 (044) 363-10-41 (вартість дзвінка встановлюється згідно з тарифами мобільного оператора).

▪️Якщо вам зручно отримати правничу допомогу письмово, напишіть приватне повідомлення на цій сторінці. Також доступні безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram за номером: (067) 721-31-03.

******

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.