Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ⚡️ В Україні формують групи психологів для роботи з українцями, які потребують підтримки, в тому числі – з родинами військових і ветеранами

⚡️ В Україні формують групи психологів для роботи з українцями, які потребують підтримки, в тому числі – з родинами військових і ветеранами

Кабмін ухвалив Постанову про реалізацію пілотного проєкту із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості. В межах ініціативи сформують групи психологів і соціальних працівників, які будуть працювати із родинами військових, ветеранів, людьми з інвалідністю, батьками дітей з інвалідністю та всіма, хто потребуватиме підтримки.

Нова послуга допоможе підтримати та зміцнити психічне здоров’я українців, а також знизить загальний рівень стресу і тривожності. Проєкт охоплює формування навичок першої психологічної допомоги близьким, попередження психологічної травматизації.

Найбільше уваги планують приділити військослужбовцям, ветеранам, сім’ям із маленькими дітьми.

Фахівці спочатку оцінюватимуть потреби людини. Потім нададуть інформацію про можливі вирішення проблем – від соцзахисту до безоплатної правової допомоги.

Також людина отримає психологічну діагностику, консультування, підтримку та допомогу після психологічних травм та стресових розладів. Її навчать методам і прийомам, які допомагають знижувати фізичний та психологічний стрес тощо.