Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Знов доступна компенсація 50% вартості ліків від фонду Ліки для України

Знов доступна компенсація 50% вартості ліків від фонду Ліки для України

Фонд Ліки для України знов надає допомогу компенсацією вартості ліків на суму до 500грн. Ви можете скористатись допомогою Фонду, якщо вам чи вашим рідним не вистачає коштів для оплати ліків. Джерело

Про допомогу

Скористатись допомогою Фонду можна в застосунку Liki24. Після реєстрації на головному екрані з’явиться можливість взяти участь у програмі компенсації. Компенсація покриває 50% вартості будь-яких ліків на Liki24. Максимальна сума компенсації 500 грн. При замовленні на 500 грн і більше доставка ліків безкоштовно. Не обов’язково витрачати всю суму за одне замовлення. Термін дії — 3 дні після активації. Зараз допомога доступна для всіх українців, які її потребують. Але організація просить ставитись до цієї можливості відповідально і використовувати кошти Фонду, якщо ви втратили джерело доходу або не маєте змоги купити ліки через інші обставини, спричинені війною.

Куди звертатися

Щоб скористуватись програмою допомоги необхідно встановити застосунок: https://cutt.ly/8NLCyQA

P.S. Препарати з компенсацією від Фонду можна отримати поштою на всій території України, де працюють партнери фонду Укрпошта та Нова пошта, а також можна замовити доставку кур’єром у Києві. Перевіряйте доступність доставки і потрібних препаратів через застосунок Liki24. Будьте уважні, для самовивозу з аптеки компенсація не працює, можлива тільки доставка.