Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Зареєстровані у Берліні біженці зможуть переселятися до Бранденбургу

Зареєстровані у Берліні біженці зможуть переселятися до Бранденбургу

Досі діяло правило: претенденти на захист повинні залишатися тільки в тій федеральній землі, де отримали посвідку на проживання.

🔰Якщо зареєстровані у Берліні українські біженці знайшли житло у Бранденбурзі, вони можуть безперешкодно змінити реєстрацію. Федеральне міністерство внутрішніх справ не бачить юридичних заперечень цьому спрощенню, тому, ймовірно, його введуть вже незабаром.

Нагадаємо, що досі діяло правило: претенденти на захист повинні залишатися тільки в тій федеральній землі, де отримали посвідку на проживання.

✅Берлінський сенатор Катя Кіпінг ініціювала процедуру спрощення та звернулася з цим проханням до міністра внутрішніх справ Ненсі Фейзер. Через катастрофічний брак житла в Берліні українські біженці перебувають у колективних центрах довше, ніж належить.

За даними соціального управління, почастішали випадки, коли українці хочуть переїхати до квартири в Бранденбурзі за допомогою друзів чи родичів. Однак цей переїзд досі не вважався за можливе, оскільки закон про проживання передбачає обов’язок залишатися в місці реєстрації.