Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Запрошуємо бажаючих взяти участь у вебінарі за темою «Організація надання соціальних послуг як відповідь на гуманітарну кризу»

Запрошуємо бажаючих взяти участь у вебінарі за темою «Організація надання соціальних послуг як відповідь на гуманітарну кризу»

23 листопада 2023 р. об 11 год запрошуємо бажаючих взяти участь у вебінарі за темою «Організація надання соціальних послуг як відповідь на гуманітарну кризу». 

З 24 лютого 2022 року внаслідок військової агресії росії проти України громадяни нашої держави живуть в умовах надзвичайної гуманітарної кризи, яка суттєво негативно впливає на якість їхнього життя. Найбільших страждань і ризиків зазнають ті, хто потребує підтримки найбільше, – діти та дорослі з інвалідністю. Водночас якість їх життя можна покращити за допомогою надання різних соціальних послуг.

На вебінарі буде презентовано інформацію про види існуючих соціальних послуг, категорії людей, які мають право на їх отримання, перелік можливих надавачів, процедуру їх замовлення, отримання та контролю за їх якістю.

Проведуть вебінар: фахівчиня у сферах соціальних реформ, управління системами соціальної роботи та соціальних послуг Ірина Сергієнко, регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України у Вінницькій області, голова ради Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» Світлана Демко, заступниця директорки КЗ Вінницький обласний центр реабілітації «Обрій» Наталія Головко.

Посилання на реєстраціюhttps://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIvfumqqDIsGdHMjNEo3vQeyI12Q8p5K7Ww

Захід відбудеться в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

Чекаємо на Вашу участь!

*********

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

#НАІУ#wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises