Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Як знайти омріяну роботу? Безкоштовний тренінг в Києві

Як знайти омріяну роботу? Безкоштовний тренінг в Києві

Благодійний фонд “Омріяна країна” запрошує на безкоштовний практичний тренінг в Києві для вимушено переміщених осіб, людей з інвалідністю, багатодітних батьків. Джерело

Про допомогу

Соціальний проєкт “Омріяна кар’єра” благодійного фонду “Омріяна країна” запрошує на тренінг, який допоможе вам зорієнтуватися на ринку праці та знайти саме вашу роботу. Якщо ви опинилися у складній життєвій ситуації та не розумієте, що робити, – приходьте на тренінг! Викладачі мають досвід та знають, як допомогти, з чого почати та як діяти за таких обставин. Взяти участь можуть вимушено переміщені осіби, люди з інвалідністю, багатодітні батьки. Історії успіху учасників проєкту говорять про те, що навіть із дуже складних ситуацій можна знайти вихід. Потрібно лише зробити перший крок і надихнути себе на досягнення мети. Завдяки професійним психологам та рекрутерам ви дізнаєтесь:

  • з чого почати пошук роботи
  • яке резюме привертає увагу HR-менеджера та як його створити
  • про психологічну підготовку себе до співбесіди
  • як правильно поводити себе під час інтерв’ю тощо

Взяти участь можуть ВПО, люди з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю та багатодітні батьки.

Куди звертатися

Тренінг відбудеться 2 грудня, у суботу о 12:00 за адресою: м. Київ, вул.Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6. Тривалість тенінгу – приблизно 4 години. Для реєстрації заповніть форму за посиланням: https://cutt.ly/XwOo26CF або телефонуйте: 0665001022 Viber/Telegram.