Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Як придбати пільговий квиток на поїзд Укрзалізницею через інтернет?

Як придбати пільговий квиток на поїзд Укрзалізницею через інтернет?

Усі пасажири Укрзалізниці можуть придбати квиток на поїзд не тільки через залізничні каси на вокзалах, а й скориставшись відповідними онлайн-сервісами.

Особи з інвалідністю, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом, також можуть придбати пільгові квитки або через сайт Укрзалізниці (www.uz.gov.ua), або через відповідний мобільний застосунок.

Для того, щоб придбати квиток за пільговою ціною, під час його оформлення необхідно ввести серію та номер документа, який дає право на пільговий проїзд. Як правило, серія та номер – це три літери та шість цифр. Документом, який дає право на пільговий проїзд, може бути пенсійне посвідчення особи з інвалідністю або посвідчення, видане органами соціального захисту.

Іноді трапляється, що особі з інвалідністю не вдається придбати пільговий квиток через те, що система не знаходить відповідних даних, тобто в Централізованому банку даних з проблем інвалідності відсутня актуальна інформація про відповідне посвідчення особи з інвалідністю.

Для вирішення такої проблеми особа повинна подати заяву про необхідність внесення актуальних даних до Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

Зверніть увагу! Заяву необхідно подавати саме до того органу, який здійснює виплати та видав відповідне посвідчення – Пенсійний фонд або орган соціального захисту.

Також існує можливість подачі заяви через електронний кабінет особи з інвалідністю: https://ek-cbi.msp.gov.ua/.

Нагадуємо, що 50-відсоткова знижка вартості проїзду діє в період із 1 жовтня до 15 травня.

*********

Консультативно-правова допомога постраждалим від війни, зокрема особам з інвалідністю надається в рамках реалізації проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від війни в Україні», який реалізує ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.