Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Вимушені переселенці та миколаївці, які постраждалі від війни, можуть отримати грошову допомогу

Вимушені переселенці та миколаївці, які постраждалі від війни, можуть отримати грошову допомогу

Громадський Рух “Віра, Надія, Любов” відновили реєстрацію на можливе отримання грошової допомоги для жителів міста та вимушених переселенців. Одноразова виплата на одного члена домогосподарства становить 6 600 грн. Джерело

Про допомогу

Проєкт грошової допомоги  реалізується спільно з Міжнародною організацією “Mercy Corps”. Зареєструватися на отримання допомоги можуть:

  • Жителі Миколаєва, що постраждали від війни (зруйноване житло, смерть члена домогосподарства, втрата засобів до існування, травма внаслідок обстрілу)
  • Переселенці. Особлива увага приділяється таким критеріям переселенців (вагітним або годуючим мамам, самотнім мамам або татам, багатодітним, людям з інвалідністю, самотнім особам 60+, особам, що втратили засоби до існування)

Основні вимоги:

  1. Відсутність одночасної реєстрації в інших міжнародних організаціях. Одночасна реєстрація в іншій міжнародній організації значно знизить можливість отримання грошової допомоги.
  2. Після останнього отримання грошової допомоги від міжнародних організацій (Червоний Хрест, Актед, ООН, UNICEF, Карітас, NRC та ін.) має пройти не менше 5 місяців.

Куди звертатися

Попередній запис на реєстрацію відбувається з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00, за телефоном: 0672542621, 0960222197, 0934556169, 0672518969