Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Відкрито реєстрацію на отримання продуктових наборів для мешканців Херсону, що належать до вразливих верств населення

Відкрито реєстрацію на отримання продуктових наборів для мешканців Херсону, що належать до вразливих верств населення

ромадська організація “Херсонська регіональна ліга соціальних працівників України” при підтримці Благодійного фонду “ВПЛИВ” в рамках реалізації проєкту “Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через облаштування безпечних прихистків, забезпечення продовольчими і непродовольчими товарами та психосоціальну підтримку” проводить реєстрацію на отримання продуктових наборів. Джерело

Про допомогу

Отримати допомогу можуть родини, які жодного разу не отримували даного роду допомогу від Благодійного фонду “ВПЛИВ” (продукти чи гігієну). Вимоги під час подання запиту на отримання продуктових наборів:

  • ваша родина має підпадати під визначену  вразливу категорію (родина із дітьми до 18 років і родина, де є молодь із інвалідністю до 35 років)
  • анкета заповнюється від імені дорослого члена родини (заповнювати тільки один раз від усієї сім’ї)
  • реєструючись, слід уважно заповнювати всі рядки українською мовою без помилок
  • місце реєстрації отримувачів — місто Херсон (в тому числі для родини ВПО, що на момент реєстрації проживають у місті)
  • для надання допомоги буде відібрано найбільш вразливі домогосподарства, після перевірки наданої інформації буде сформуваий спиок отримувачів допомоги та опублікований в телеграм каналі центру допомоги
  • при отриманні — обов’язково мати при собі оригінали паспорту та ідентифікаційного номеру члена родини від імені якого заповнювалась анкета,  свідоцтво про народження дитини, або інші документи, що підтверджують вразливість (довідки про інвалідність/  багатодітність/ сирітство та  ін.)

Куди звертатися

Для отримання допомоги необхідно заповнити онлайн форму за посиланням: https://cutt.ly/SwUS4qGp. Форма для запиту буде активна до граничного набору кількості благоотримувачів. Списки на отримання будуть опубліковані у телеграм каналі центру допомоги: https://cutt.ly/mwEXRn69. Видача відбувається за адресою: м. Херсон, пр. Ушаква, 35 а ТЦ “Адмірал”.

P.S. Реєстрація не гарантує 100% отримання допомоги. Для надання допомоги буде відібрано найбільш вразливі домогосподарства. У разі недотримання умов реєстрації та отримання гуманітарної допомоги, у наданні допомоги буде відмовлено.

Позначки: