Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Усі діти повинні мати вільний доступ до освіти!

Усі діти повинні мати вільний доступ до освіти!

Напередодні Нового року шестеро дітей Торчинської громади (Волинська область) отримали сучасні планшети для безперешкодного доступу до освітніх послуг від Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Четверо дітей – це ті, які через стан здоров’я навчаються на індивідуальній формі навчання у закладах освіти Торчинської громади. Один хлопчик, дитина з інвалідністю, активно займається вивченням комп’ютерного програмування у спеціалізованій школі комп’ютерних технологій. А ще один юнак – внутрішньо переміщена дитина, який продовжує навчання дистанційно.

«Дітки повинні мати вільний доступ до освіти!” – зазначив при спілкуванні з батьками та дітьми голова громади, Юрій Кревський. – Бажаю, щоб під час новорічних свят родини, які виховують дітей з інвалідністю, відчували підтримку, а діти насолоджувалися дитинством і продовжували вірити у дива! Ми не дамо ворогу стерти посмішки з їхніх облич! Все буде Україна!», – сказав Юрій Михайлович.

Дана ініціатива стала можлива завдяки участі у проєкті «Мультисекторальна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.